Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma İşlemi özel bir çalışmadır. İş hayatında kişinin istediği yere gelmesi, hak ettiği kariyere ve pozisyona yükselmesi, para ve statü kazanması için, aşk hayatında hayırlı kısmetler ve talipler bulmak için, sosyal hayatta insanlar tarafından sevgi ve saygı görmek, toplumda önemli bir yere gelmek için kısmet açma İşlemi yapılabilir.

Rızık açma İşlemi ise evde ve iş yerinde kaçan bereketin yerine gelmesi, arttırılması, daha çok para kazanmak, müşteri elde etmek için yapılır. Yapıldığında kişi iş hayatında yükselir, hayal ettiği ve hak ettiği kariyeri elde eder, istediği mevkiye gelir, daha yüksek maaş ve statüye kavuşur, insanların gözüne daha çekici ve güzel / yakışıklı gelmeye başlar, kısmetleri ve talipleri artar, insanlardan sevgi ve saygı görür, toplumda sözü dinlenen önemli bir insan olur, evinde ve iş yerinde bereketi artar, kazancı artar, işleri çoğalır, siparişleri artar.

Bu İşlemi hemen etkisini gösterir ve %100 tesiri vardır. Ancak bu İşlemi uzman ve tecrübeli, ilimde derinleşmiş medyumlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu rızık açma ve kısmet açma İşlemi vefk ilmiyle hazırlanır. Vefk ilminin yanı sıra havas, hüddam, ladün ve ebced ilimleri de kullanılarak bir muska hazırlanır. Kişinin bu muskayı yanında ya da iş yerinde bulundurması yeterlidir.

Bu muskayı medyum özel dualarla, ayetlerle ve esma’ül hüsna ile okur. Bu okumadan sonra Allah’ın izni ile istenilen şeyler olur. Kısmet açma İşlemi ve rızık açma İşlemleri tam anlamıyla İşlem olmadıkları için ilme ve dine uygundurlar, kimseye bir zararları olmadığı için de günah değildirler. Ancak etki etmesi ve sonuç vermesi için alanında uzman bir medyumla çalışılması gerekir. Mutlaka kişiye ve olaya özel hazırlanmalıdır.